MOTORLU GEMİ “MİKHAİL FRUNZE”: AÇIKLAMA, YORUMLAR

thumbnail

MOTORLU GEMİ “MİKHAİL FRUNZE”: AÇIKLAMA, YORUMLAR

Bu yazı tr.carolchanning.net adresinden alınmıştır.

Nehir yolculukları giderek daha fazla güç kazanıyorRuslar ve turistler ile popülerlik. Onlar sadece romantizm ve maceraperestlerle dolu değiller, ama en önemlisi, onlar güvenli ve kentsel koşuşturmaca ve uyumlu, görkemli Rus genişlikleri arasındaki kontrastı hissetmenize izin veriyorlar. Motorlu gemi “Mikhail Frunze” büyüleyici yürüyüşler için yaratıldı. Özelliği, sanatoryum tedavisi ile boş zamanların bağlanmasıdır. Bu hizmet ve deneyimli gezginlerin yorumları ile tanışacağız.

motorlu gemi michael frunze

tanım

Motor gemisi “Mikhail Frunze” 1980 yılında inşa edildiÇekoslovakya. Modern teknoloji ve navigasyon ekipmanları ile donatılmış dört katlı bir gemidir. Uzunlukta gemi genişliği 135,8 metre, genişlik – 16,8 metre. Geliştirdiği maksimum hız 26 km / s’dir. Üç güçlü motor sayesinde, gemi hafifçe suya girer, eğim hariç.

Sadece geminin boyutu etkilenmez aynı zamandaşaşırtıcı bir şekilde uyumlu, rahat atmosfer, üzerinde hüküm sürüyor. Tasarım deniz tarzında tasarlanmış, ancak kabinler, salonlar ve diğer odaların dekorasyonu lüks ve yüksek hizmet statüsünden bahsediyor.

Mikhail Frunze, LLC Vodokhod’a aittir. Şirketin emrinde iki düzineden fazla gemi vardır. Rusya’nın en büyük nehirlerinden biri olan ve ülkenin büyük nehir arterleri üzerindeki yolculukları denetleyen bir ülke olarak kabul ediliyor.

kabin

300 koltuk için motorlu gemi “MikhailFrunze. ” Buradaki kabinler altı tiple temsil edilmektedir. Bunlar arasında iki lüks kabin ve altı junior suit bulunmaktadır. Geri kalanlar ekonomik, tek ve çift, tek ve çift katlı. Her kabinde banyo, duş, klima, gardırop, radyo ve izleme penceresi bulunur. “Lux” ve “junior suit” dört yatak için tasarlanmıştır ve ek olarak buzdolapları ve televizyonlar içerir. “Nüfusu olan kabin” temin edilmemektedir. Her oda güvenli bir şekilde içeri ve dışarı kapanır. Nevresim ve temizlik malzemeleri (şampuan, sabun, duş jeli) idare tarafından sağlanmaktadır.

motorlu gemi michael frunze kabinleri

Hizmetler

Motor gemisi “Mikhail Frunze” sadecezevk zanaat, ama aynı zamanda bir sanatoryumun statüsüne sahiptir. Gemide, profesyonel doktorların yanı sıra sağlık prosedürleri (fizyoterapi, fizyoterapi, masaj) tavsiyesi alabilirsiniz. Sağlıklı bir diyette fito çay ve oksijen kokteylleri vardı.

Ayrıca saatin etrafında yolcu için iki çalışırrestoran ve iki bar. Tam dikimde restoranlarda servis iki vardiyada gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz bir oturma alanında bir “büfe” var. Gezinin ikinci günü, özelleştirilmiş bir menü sağlar. Barlarda zengin çeşitte içecekler ve ücretsiz Wi-Fi internet bulabilirsiniz.

Buna ek olarak, bir müzik odası ve okuma odası, bir ütü odası var. Üst güneşlenme güvertesinde veya solaryumda güneşlenebilirsiniz. Çocuklar için bir oyun kulübü var.

motorlu gemi michael frunze yorumlarNizhny Novgorod’un moorings moorings için kalkış yeriNovgorod, Moskova, St. Petersburg, Samara, Kazan. Tam adres daima biniş kartlarında belirtilmektedir. İsteğe bağlı olarak, turun maliyeti bir kültürel program ve geziler içerebilir. Gemide iki ila beş yaş arası çocuklar ücretsiz kalabilir.

yorumlar

Uzun süren yolculuk yolculukları mükemmel bir şekilde yarattıLLC “Vodokhod” ün. Ancak son zamanlarda, yolcuların hoşnutsuzluğu belirgin şekilde arttı. Özellikle, forumlarda ve şirketin resmi web sitesinde, motorlu gemi Mikhail Frunze’nin sağladığı hizmetle ilgili yorumlarınızı okuyabilirsiniz. İncelemeler, fiyatlardaki keskin yükselişe ve hizmet kalitesindeki düşüşe işaret ediyor. Şikayetler arasında:

  • Kötü havalandırılan havalandırma sistemi ve kabinlerin iklimlendirilmesi.
  • Otopark genellikle kirli plajlarda yapılmaktadır.enkaz ve kırık cam. Turistlere göre, bu duraklar sahildeki yolcular için yapılmaz, ancak belirli turistik yerleri ziyaret etmek uğruna.
  • Bazı gezginler yeterli görünmüyordugeminin güler yüzlü personeli. Özellikle gemide ve barmenlerde bir şeyler almayı reddeden denizciler sürekli olarak meşgul ve bakımları geciktiriyorlardı.Ooo suyolu

Ancak, incelemelerde olumlu puanlar haladaha fazla iken. Yolcular, sağlık personeline, çalışmalarına yönelik nitel ve vicdani bir yaklaşımla minnettarlıklarını hatırlarlar. Artı gemide mutfak, çeşitli, lezzetli, yararlı aittir. Bütün bu ihtişamı tamamlamak, geminin temizliği, sakin seyri, binaların rahat donanımı, temiz hava ve pitoresk Rus manzaralarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top