“DMİTRY POZHARSKY” – MOTORLU GEMİ: SAMARA GEZİSİ

thumbnail

“DMİTRY POZHARSKY” – MOTORLU GEMİ: SAMARA GEZİSİ

Bu yazı tr.carolchanning.net adresinden alınmıştır.

“Dmitry Pozharsky” – tasarlanmış bir motor gemisiçeşitli nehir yönleri, rezervuarlar ve ayrıca büyük göllerde seyir için. Gemi 1957 yılında Almanya’da inşa edilmiştir. En modern navigasyon teknolojisi ile donatılmış ve 240 kişiye kadar yolcu kapasitesine sahiptir.

Dmitry Pozharsky motorlu gemi

Gemi “Dmitry Pozharsky”: Kabinler

Bir nehir gemisinin her güvertesinde, koltuk sayısında ve konfor seviyesinde birbirinden farklılık gösteren kabinler vardır.

Gemiye binmek, turistlere gitmekiki katlı olarak yatak bulunan iki ve dört yataklı kabinlerin bulunduğu ana güvertede. Ana güverteden merdivenle çift yataklı kabinlerin bulunduğu alt güverteye bir merdiven çıkmaktadır.

Yükselen, kendini üstünde bulabilirsintekne denilen güverte. Bu isim verildi çünkü cankurtaran botları ve diğer ekipmanlar var. Tekne güvertesinde, tüm olanaklara sahip lüks odalar bulunmaktadır: özel banyo, duş, klima, TV, buzdolabı ve rahat tek kişilik odalar.

Bir yolcu gemisindeki en büyük güverteortalama yolcu. Kabinlerin çoğu tam olarak orada yer almaktadır: birbirine zıt iki, ranzalı çift kişilik yatak odası ve ayrıca aile dörtlü.

Samara yolculukları

Gemide konaklama koşulları “Dmitry Pozharsky”

Geminin güvertesinde ortak duşlar varKabinler, tuvalet odaları, video salonu; Üst güvertede güneşlenmek isteyenler için bir solaryum var. Gemide sürekli olarak bir restoran, bir tıp merkezi ve aynı zamanda işlerinizi yapabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bir oda var.

Her kabinin kendi lavabosu sıcak vesoğuk su, giysi ve diğer gerekli ev eşyaları, tuvalet malzemeleri için dolap. Buna ek olarak, her kabin panoramik pencerelere sahiptir, böylece tatilciler nehir açık alanlarının doğasının güzelliğini görebilirler.

Seyir gemisi, geminin restoranında günde 3 öğün alır.

yolcu gemisi

Yolcu gemisinde programlar, aktiviteler ve eğlence

Çatışmayı ve gürültüyü sevmeyen tatilciler için”Dmitry Pozharsky” (motorlu gemi) gibi. Su yüzeyinde seyir keyifli ve huzurlu olacaktır, çünkü sessiz bir eğlence için geniş yürüme terasları vardır. Gemide bir okuma odası da bulunmaktadır.

Aktif rekreasyon tercih eden turistler”Dmitry Pozharsky” gemisi gemi güvertesinin kıçındaki konser salonunda yer alan disko ve çeşitli eğlence programlarını ziyaret etmek. Geminin ziyaretçilerinin sadece lezzetli yemek yemedikleri, aynı zamanda yakın çevrede iyi vakit geçirebilecekleri barlar ve restoranlar bulunuyor. Şarkı söylemek isteyenler, ana güvertedeki karaoke çubuğunu kullanabilir.

Teknedeki eğlence programı şunları içerir:temalı akşamlar, açık hava oyunları, yarışmalar ve çeşitli grupların katılımıyla konserler. Ücret karşılığında, varış yerlerinde geziler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Zevk tekne en küçük mahrum değildi. Çocukların her biri kendi zevkleri için eğlence bulabilecek, diğer küçük turistleri de tanıyacaktır.

motorlu gemi dmitry yangın kabini

Tekne ile seyahatin güvenilirliği ve güvenliği

“Dmitry Pozharsky” tüm gereksinimleri karşılar,nehir gemilerine sunulanlar. Her yıl River Register (navigasyonun teknik güvenliği, yolcuların güvenliği, taşınan malların güvenliği, çevre güvenliği sağlayan bir kuruluş) tarafından denetlenir. Ayrıca, düzenli olarak tüm tahrik sisteminin rutin bakımını yapmaktadır.

Eğlence astarı, tüm yangın güvenlik sistemlerinin yanı sıra hayat kurtaran cihazlar ile donatılmıştır.

“Dmitry Pozharsky” – üzerinde bir motorlu gemiKurallara uygunluğun sıkı denetimi. Bir yolcu gemisinin güvenlik hizmeti, turistlerin sadece biniş kartlarına geçişini ve bir pasaport sunmasını sağlar. Bagaj, metal dedektörleri aracılığıyla denetime tabidir.

Sadece özel eğitim seviyesi olan, yıllık eğitim ve öğretimden geçen kanıtlanmış personel, gemide çalışır.

Samara Turu

Ziyarete gelirsen, programındaYerel cazibe merkezlerine yapılan ziyaretler mutlaka güzel Volga Nehri boyunca seyahat etmek için bir yer olarak kalmalıdır. Şehirden ayrılış, gemi “Dmitry Pozharsky” de dahil olmak üzere çok sayıda yolcu gemisinde gerçekleştiriliyor. Geminin Samara nehir istasyonunda bir başlangıç ​​noktası ile birkaç turistik yer var.

Uzun yolculukları sevenler içinsayısız aktivite, 5 ila 12 gün yolculukları vardır. bu yolculuklarda çeşitli geziler dahil: Hikayeler Mandrogi Adaları St. Petersburg Peter ve Paul Kalesi’nde Valaam ve Kizhi adasında, üzerinde. Samara gelen Yolculukları, nehirler ve Göller Ladoga ve Onega yüzmek Nijni Novgorod, Yaroslavl, Kostroma, Kazan ve diğerlerinin güzel şehirleri ziyaret etmek için fırsat verir.

En popüler “seyir””Samara – Kazan – Samara”, “Samara – Yaroslavl – Samara” yönünde giden ve sadece 3 gün süren “kapalı” gün. Bu çözüm, maliyet açısından en uygunudur.

Dmitry Pozharsky motorlu gemi gemisi

Özel koşullar

Çocuklarla nehir gezisine çıkabilirsiniz. Onlar için% 15 (5 ila 13 yaş arası) indirimler sağlanmaktadır. 3 ila 5 yıl arası küçük turistler ücretsiz seyahat edebilir (yiyecek ve rıhtım olmadan). Zorunlu koşul çocuğun doğum belgesinin sunulmasıdır. Gemiye 3 yaşından küçük çocuklar giremez.

Pleasure boat “Dmitry Pozharsky” – bu, tüm konfor ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan rekreasyon için en iyi çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top